Skip to main content

“Porsche Club Latvia” ievēl jaunu prezidentu un valdes locekļus

Latvijas Porsche klubs informē, ka par jauno kluba prezidentu vienbalsīgi ir ievēlēta Madara Mančinska. Līdzšinējais prezidents Kristaps Rikāns turpinās strādāt organizācijas valdē.

Porsche Club Latvia savu ikgadējo pilnsapulci rīkoja 2023. gada 15. februārī, un ievēlēja jaunu prezidentu un valdes locekļus, lai vadītu klubu turpmākos četrus gadus.

Jaunievēlētā “Porsche Club Latvia” prezidente ir Madara Mančinska. Viņa ir aktīva kluba dalībniece un aizraujas ar “Porsche” automašīnu braukšanu trasēs. Madara jau vairākus gadus ir kluba biedre un piedalījusies kluba darba un pasākumu organizēšanā. Madara pašlaik ir arī Finanšu Tehnoloģiju uzņēmuma Crassula Chief Business Development Officer. Jaunā prezidenta amatā ienesīs bagātīgu pieredzi un entuziasmu, un ir apņēmusies veicināt Porsche kluba biedru iesaisti kluba procesos un pasākumos, stiprināt lojalitāti un piederību.         

Tāpat kluba biedri ievēlēja arī divus valdes locekļus - Kristapu Rikānu un Māri Āriņu.

Kristaps ir iepriekšējais kluba prezidents, kas gatavs turpmāk darboties kā valdes loceklis. Kristaps klubā ir kopš 2014. gada. Kristaps ir Tehnoloģiju uzņēmuma “Ubiquiti Latvia” vadītājs. Māris Āriņš klubā pārstāvēs klasisko Porsche automašīnu intereses. Māris Āriņš ir aizrāvies ar retro auto pasauli un ir izveidojis goclassic.eu, kur pārdod detaļas un aksesuārus vēsturiskajiem auto. Viņi ar nepacietību vēlas uzsākt darbu, lai palīdzētu klubam augt un gūt panākumus turpmākajos gados.

Aizejošais prezidents Kristaps Rikāns pauda pārliecību par jauno vadības komandu un pateicību par iespēju pēdējos četrus gadus pildīt kluba prezidenta pienākumus.

Par Porsche Club Latvia

Porsche Club Latvia ir bezpeļņas organizācija, kas apvieno Porsche automašīnu īpašniekus, lai piedalītos kopīgi rīkotajos pasākumos un popularizētu Porsche automašīnas Latvijā. Klubs saviem biedriem organizē pasākumus un aktivitātes, tostarp trases dienas, auto šovus, kā arī pārstāv Porsche club Latvia starptautisko Porsche klubu arēnā. Dalība ir atvērta visiem sporta Porsche automašīnu īpašniekiem Latvijā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Porsche Club Latvia, apmeklējiet www.porscheclub.lv

Kontaktpersona: Madara Mančinska

e-pasts: porscheclublv@gmail.com

Tālrunis: +371 27896607