Skip to main content

Porsche Club Latvia ievēl jaunu valdi

Š.g. 15.februārī Latvijas Porsche kluba ikgadējā pilnsapulcē vienbalsīgi ievēlēta jauna kluba prezidente - Madara Mančinska. Līdzšinējais prezidents Kristaps Rikāns turpinās strādāt organizācijas valdē. Ievēlēti jauni valdes locekļi, kas vadīs klubu turpmākos četrus gadus.

Sieviete prezidentes amatā ievēlēta pirmo reizi kluba vēsturē, arī Eiropas līmenī šis ir unikāls fakts. Jaunievēlētā “Porsche Club Latvia” prezidente ir aktīva kluba dalībniece, aizraujas ar “Porsche” automašīnu braukšanu trasēs. Madara jau vairākus gadus ir kluba biedre un ņēmusi aktīvu dalību kluba darba un pasākumu organizēšanā. Madara pašlaik ir arī finanšu tehnoloģiju uzņēmuma “Crassula” Biznesa attīstības vadītāja. “Jaunajā amatā plānoju uzlabot kluba darbību, lai no tā iegūtu gan paši kluba biedri, gan arī sabiedrība. Latvijas Porsche klubs varētu būt viens no visspilgtākajiem un dinamiskākajiem klubiem Eiropā un pasaulē. Instrumenti, kā to vēlos sasniegt ir gan ar komunikācijas uzlabošanu, gan attiecību stiprināšana ar citu valstu Porsche klubiem, saistošu pasākumu organizēšanu, lai ar Porsche kluba biedru iesaisti realizētu dažādus sociālus un labdarības pasākumus.

Aizraušanās ar automašīnām man ir kopš agras jaunības. Braukšana ar automašīnu - tā ir mana brīvība. Parasti ikdienā man apkārt ir daudz cilvēku un mašīna ir vieta, kur es iekāpju un pavadu laiku pati ar sevi - tā ir mana mazā pasaule, kas aizved mani uz vietām, kurās es atjaunojos pēc darba un arī tīri praktiski ietaupa manu laiku un palīdz ātrāk nokļūt. Ir mašīnas, ar kurām braucot, man tās neizraisa nekāds sajūtas un ir Porsche, ar kuru braucot es izbaudu katru nobraukto kilometru un to, cik mašīna ir atsaucīga, dinamiska, ērta un dizainiski patīkama. Sākot braukt ar šo automašīnu, atklāju sev vēl vienu hobiju - autosportu. Tagad esmu ar to saslimusi un uzskatu, ka nav labākas automašīnas priekš trases kā Porsche. Ir sajūta, ka jūtu to ar mugurkaulu. Esmu braukusi Eiropas leģendārākajās trasēs kā Nurburgringa, Spā - Frankošampa, Porsche ring un mūsu zaļajā ellē - Biķernieku trasē. Jā, zinu, šī aizraušanās nav raksturīga sievietei, bet mani tā ļoti aizrauj, braucot trasē domāju tikai par traektorijām, pareizo ātrumu un izbaudu adrenalīna pieplūdumu. Vienmēr esmu par drošu ātru braukšanu, tāpēc tas vienmēr notiek profesionāļu uzraudzībā un instruktoru pavadībā.” 

Tāpat kluba biedri ievēlēja arī divus jaunus valdes locekļus – iepriekšējo kluba prezidentu Kristapu Rikānu un kluba biedru Māri Āriņu. Kristaps klubā ir kopš 2014. gada, ārpus kluba vada tehnoloģiju uzņēmumu “Ubiquiti Latvia”. Savukārt, Māris Āriņš klubā turpmāk pārstāvēs klasisko Porsche automašīnu intereses. Māris Āriņš ir aizrāvies ar retro auto pasauli, izveidojis vietni goclassic.eu, kurā var iegādāties detaļas un aksesuārus vēsturiskajiem šī modeļa auto.

Aizejošais prezidents Kristaps Rikāns pauda pārliecību par jauno vadības komandu un pateicību par iespēju pēdējos četrus gadus pildīt kluba prezidenta pienākumus.

Par Porsche Club Latvia

Porsche Club Latvia ir bezpeļņas organizācija, kas apvieno Porsche automašīnu īpašniekus, lai piedalītos kopīgi rīkotajos pasākumos un popularizētu Porsche automašīnas Latvijā. Klubs saviem biedriem organizē pasākumus un aktivitātes, tostarp trases dienas, auto šovus, kā arī pārstāv Porsche club Latvia starptautisko Porsche klubu arēnā. Dalība ir atvērta visiem sporta Porsche automašīnu īpašniekiem Latvijā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Porsche Club Latvia, apmeklējiet www.porscheclub.lv

Kontaktpersona: Madara Mančinska

e-pasts: porscheclublv@gmail.com

Tālrunis: +371 27896607


15.02.2023